O Nas

Pogoń Szczecin Football Schools to szkółka piłkarska dla dzieci od 4. do 12. roku życia.

Głównym celem Pogoń Szczecin Football Schools jest kształcenie i wychowywanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej pragniemy zarażać najmłodsze pokolenia pasją do sportu i aktywności fizycznej, wyzwalać pozytywne emocje, popularyzować zdrowy styl życia oraz przekazywać te wartości, które charakteryzują dobrego sportowca – szacunek do rywala i gra fair play.

 

Na START 

Każdy uczestnik, który dołączy do społeczności POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS otrzyma pakiet startowy w postaci:

1. Stroju piłkarskiego w charakterystycznych barwach Pogoni Szczecin / koszulka, spodenki, getry /
2. Kartę kibica

Jak dołączyć 

Jeśli przekonaliście się Państwo o Naszym profesjonalizmie i podjęliście decyzję o przyłączeniu się do Pogoń Szczecin Football Schools, a tym samych chcecie aby wasze dziecko stało się częścią naszej wyjątkowej społeczności zapraszamy do rejestracji zawodnika za pośrednictwem naszej strony internetowej. Rejestracja niezbędna jest do podjęcia działań mających na celu przyjęcie Was do grona członków Pogoń Szczecin Football Schools. Dzięki rejestracji jesteśmy w stanie dopełnić wymagań ubezpieczeniowych, treningowych oraz dopasować najlepsze dla Wam miejsce treningu. Zajęcia skierowane są dla chłopców i dziewczynek, chcących rozwijać swoje pasje i umiejętności piłkarskie.

Aby dokonać rejestracji online i stać się uczestnikiem Pogoń Szczecin Football Schools należy:

  1. Przejdź do zakładki DOŁĄCZ DO NAS,
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
  3. Akceptuj regulamin Pogoń Szczecin Football Schools,
  4. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wysyłanie informacji handlowych,
  5. Wypełnij oświadczenie o stanie zdrowia dziecka, zalecamy wykonanie badań lekarskich
  6. Wypełnij deklarację członkowską – ilość osób w grupie jest ograniczona. Pamiętaj że stawiamy na profesjonalizm w związku z czym musimy znać dokładną liczbę uczestników. Jeżeli z jakiś powodów będziecie chcieli zrezygnować z treningów wystarczy nas poinformować drogą mailową.

  Dlaczego warto z Nami grać?

    

Umożliwiamy spotkania z zawodnikami pierwszego zespołu POGONI SZCZECIN oraz aktualnymi Mistrzami Polski Oldboy – PORTOWCAMI STARS, eskorty zawodników podczas meczy ekstraklasy czy wspólne kibicowanie Dumie Pomorza na trybunie rodzinnej. Tym samym PSFS wychowuje nie tylko potencjalnych piłkarzy, ale również kibiców Pogoni Szczecin.

Treningi

POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS 
opierają się na starannie wypracowanych konspektach rekomendowanych przez Pogoń Szczecin S.A.

Fundament naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadry trenerskiej stanowią osoby bezpośrednio z nią związane, dzięki czemu proces treningowy jest ściśle ukierunkowany na ciągłe doskonalenie zawodników i dążenie do mistrzostwa.

Naszym zadaniem na etapie piłkarskiego rozwoju dzieci jestkształtowanie charakteru, pozytywnego podejścia do życia i piłki nożnej. 

Pragniemy aby każdy zawodnik uczęszczający do Pogoń Szczecin Football Schools miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z gry.
Wspólnie dążymy do rozwinięcia siatki skautingu, czyli wyłanianie piłkarskich talentów, które w przyszłości stanowić będą o siłe polskiego futbolu

Grupy treningowe
POGOŃ SZCZECIN FOOTBALL SCHOOLS oferuje szkolenie dzieci i młodzieży w otwartych grupach treningowych
- 4 – 6  Figielki
- 7 – 9  Żaki
- 10 – 12 Młodziki
Trenujemy dwa razy w tygodniu w grupach koedukacyjnych

W naszych założeniach najzdolniejsi członkowie PSFS będą mieli szansę kontynuować swoje treningi w Akademii Pogoni Szczecin