Pierwsze piłkarskie kroki z Pogoń Baby – nowy nabórPierwsze piłkarskie kroki z Pogoń Baby – nowy nabór

Pogoń Szczecin Football Schools zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej, przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach urodzonych w 2020, 2021 i 2022 roku. W projekcie Pogoń Baby jest już ponad 180 dzieciaczków, a na mapie pojawiły się nowe lokalizacje zajęć.

Za pomocą specjalnie dobranych ćwiczeń, pod okiem doświadczonej kadry trenerskiej, dzieci przez zabawę doskonalą ruchy lokomocyjne, zaczynają próbować różnych form biegu, rzutu i podskoków. Duża aktywność ruchowa dzieci w tym wieku pomaga nam kształtować równowagę, koordynację oraz zręczność. Rozwojowi fizycznemu towarzyszy również rozwój psychiczny. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w zajęciach rodziców, dzieci zaspokajają potrzebę bezpieczeństwa i kontaktu z rodzicami, co przekłada się na codzienne relacje rodzinne.

- Zajęcia odbywają się na terenie Szczecina, Stargardu, Polic, Lipian i Stepnicy. Zapraszam wszystkich chętnych na bezpłatny wspólny trening w wybranej lokalizacji. Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu, a czas ich trwania to 60 minut. Przez cały rok zajęcia prowadzone są na halach sportowych. Nowością od zeszłego sezonu są zajęcia poranne w Szczecinie – wyjaśnia Klaudia Rabke – Pudło, koordynator projektu Pogoń Baby. Korzystając z okazji chciałabym dodać, iż absolwenci Pogoń Baby mogą kontynuować piłkarską przygodę w granatowo – bordowych barwach w grupach treningowych.

Warunkiem wzięcia udziału w treningu jest wysłanie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej Fundacji Treningi i zapisy - PSFS (ps-fs.pl) lub zapisanie się pod numerem telefonu +48 607 709 061.  

Więcej informacji FB: POGOŃ BABY

/media/100/news/20230902_073139_263236.jpg